AX MED

Komora normobaryczna
jak działa?

Wiele osób, interesujących się alternatywnymi metodami leczenia, zastanawia się, czy komora normobaryczna jest bezpieczna, jak działa i jakie przynosi korzyści? Ta nowoczesna terapia zyskuje coraz większą popularność przez wzgląd na swoje pozytywne skutki dla zdrowia. Jest przy tym bezpieczna dla zdrowia i nie ma żadnego limitu korzystania z komory normobarycznej. Im bardziej regularnie korzystasz z terapii, tym łatwiej zauważysz jej efekty.

Komora normobaryczna działanie

Wiele osób zastanawia się, czy komora normobaryczna jest bezpieczna? Działanie komory normobarycznej opiera się na zmienieniu ciśnienia na wyższe niż zwykle, bo wynoszące aż 1500 hPa. Badania jasno wskazują, że przyczynia się to do intensywnego namnażania komórek macierzystych oraz przyspieszenia zachodzących w organizmie procesów regeneracyjnych. Liczne testy potwierdzają tezę mówiącą, że przebywanie w otoczeniu o wyższym ciśnieniu usprawnia wchłanianie tlenu przez komórki. Efektem tego jest zauważalnie szybsze gojenie się ran i uszkodzonych organów.

komora_szczecin

Tlenoterapia efekty

Zastanawiasz się, jakie są efekty tlenoterapii? Podczas pobytu w komorze normobarycznej istotna jest nie tylko zmiana ciśnienia, ale nadzwyczajny skład powietrza. Zawiera ono aż 40% tlenu, 0.5% wodoru oraz co ważne – nawet do 2% dwutlenku węgla. Stan podwyższonego CO² odgrywa kolosalne znaczenie w transporcie tlenu do komórek, a zwiększony aż 10 000 razy poziom wodoru w komorze skutecznie zwalcza wolne rodniki w organizmie, hamując tym samym niepożądane procesy starzenia.

Komora normobaryczna – co daje?

Co ciekawe, dla przebywania w komorze normobarycznej nie istnieją żadne ograniczenia czasowe, jak ma to miejsce w przypadku stanu hiperbarii lub hipobarii. Możliwe są nawet kilkunastogodzinne sesje, które dzięki świetnemu wyposażeniu w komorach mijają w bardzo przyjemny sposób i nie są w żaden sposób uciążliwe.

Jednakże według specjalistów efekty normobarii są najbardziej zauważalne przy częstych i regularnych sesjach. Przemyślana konstrukcja komory zapewnia łagodną i stopniową zmianę ciśnienia oraz składu powietrza. W przeciwieństwie do innych zabiegów dotleniających nie ma konieczności noszenia masek, ani żadnej aparatury. Warto więc zabrać ze sobą ulubioną książkę i zrelaksować się w ciszy w wygodnym fotelu.

Jakie są zalety terapii normobarią?

Co daje komora normobaryczna? Wraz z pogarszającym się stanem klimatu na naszej planecie, spada też ilość niezbędnych do funkcjonowania ludzkiego organizmu pierwiastków zawartych w powietrzu. Skutkiem tego jest dziś obniżona odporność oraz znacznie częstsze występowanie chorób takich jak nowotwory, które stały się już problemem populacyjnym. Dziś jedyną możliwością, by zaznać optymalnych, a nawet idealnych dla człowieka warunków jest terapia normobarią w specjalistycznej komorze. Chcesz poznać jak działa komora normobaryczna? Sprawdż – Komora normobaryczna – co to?

Normobaria efekty

Czy komora normobaryczna jest bezpieczna?

Znajdująca się w naszym salonie komora to nowoczesna, w pełni bezpieczna aparatura mogąca pochwalić się wyjątkowym, przytulnym wnętrzem. Do Państwa dyspozycji gotowa jest łazienka oraz wygodne fotele. Za bezpieczeństwo wewnątrz komory odpowiada wyszkolona obsługa obiektu. Przemyślany projekt urządzenia umożliwia także sprawne i bezpieczne opuszczenie komory w nagłych, wymagających tego przypadkach.

Komora normobaryczna Szczecin otrzymała europejski certyfikat CE, co jest potwierdzeniem jej stuprocentowego bezpieczeństwa. Poznaj efekty tlenoterapii, zadbaj o swój umysł i ciało już dziś! Sprawdź działanie komory normobarycznej na własnej skórze! Wybierz i zarezerwuj dogodny termin terapii przez stronę internetową bądź telefonicznie.

Poznaj efekty tlenoterapii, zadbaj o swój umysł i ciało już dziś! Zobacz, co daje komora normobaryczna!

Sprawdź działanie komory normobarycznej i wybierz dogodny termin i zarezerwuj termin terapii przez strone internetową bądź telefonicznie