AX MED

Komora normobaryczna
na co pomaga

Dla kogo komora normobaryczna?

W ostatnich latach coraz większe zainteresowanie wzbudza komora normobaryczna. Na co pomaga i jak działa? Słowo „terapia” kojarzy się nam zazwyczaj z procesem leczenia dla osób w ciężkich chorobach. Nic bardziej mylnego, korzyści z wizyt w komorach normobarycznych czerpać mogą osoby zarówno zdrowe jak i przechodzące przez różnego rodzaju schorzenia.

Dobrze dotleniony po sesji w komorze organizm znacznie lepiej poradzi sobie ze zwalczaniem drobnoustrojów, regeneracją mięśni i kości. 

Polepszona będzie także praca naszego mózgu
, który bardziej niż inne organy domaga się tlenu, co zaobserwować możemy przy spadku naszej produktywności gdy przebywamy w niedotlenionych pomieszczeniach.

Regularne sesje w komorze normobarycznej to niewątpliwie przepis na długie i zdrowe życie.

Normobaria dla sportowców / Normobaria a krioterapia

Normobaria na co pomaga? Jedną z dziedzin, w której znajduje ona zastosowanie jest sport.

Sportowcy, to osoby, które szczególnie docenią tlenoterapię. Na co pomaga ta terapia w ich przypadku? Szybka regeneracja i dobre dotlenienie jest dla nich na wagę złota. 

Terapia ta niewątpliwie wygrywa konkurencję z uznaną i popularną wśród atletów krioterapią, która co prawda pobudza komórki, ale nie nasyca ich jednakże odpowiednio tlenem, dwutlenkiem węgla czy wodorem, jak ma to miejsce w przypadku komory normobarycznej. 

Ponadto sesje w naszej komorze są znacznie przyjemniejsze i mniej wymagające od krioterapii.

Tlenoterapia na co pomaga?

Osoby dotknięte przez ciężkie, przewlekłe schorzenia często poszukują coraz to nowszych form terapii, które mogłyby uśmierzyć ból, zniwelować uciążliwe dolegliwości oraz zapewnić powrót do normalnego życia. Tlenoterapia na co pomaga? – to pytanie zadaje sobie wiele osób.

Tlenoterapia w komorze to jeden ze sposobów na poprawę zdrowia i jakości życia dla takich osób. Tlenoterapia pomaga zniwelować choroby takie jak borelioza, cukrzyca, astma lub różne alergie, a także usprawnia leczenie niepłodności, stwardnienia rozsianego, autyzmu, ADHD, MPD, nowotworu, Zespołu Aspergera, Alzheimera czy Parkinsona.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o normobarii — na co pomaga i dla kogo jest wskazana, zapoznaj się z naszą pełną ofertą. Nasza komora normobaryczna w Szczecinie jest otwarta codziennie. Zapraszamy do odwiedzin.

Poznaj efekty tlenoterapii, zadbaj o swój umysł i ciało już dziś!

  Wybierz dogodny termin i zarezerwuj termin terapii przez strone internetową bądź telefonicznie