AX MED

Komora normobaryczna cena zabiegu, sesji, pobytu - cennik​

Komora normobaryczna cena zabiegu

Coraz większą popularnością cieszy się komora normobaryczna – cena tej usługi jest na tyle przystępna, że korzystają z niej nie tylko osoby po przebytej chorobie, ale także te, które dbają o swoje zdrowie i samopoczucie. Komora normobaryczna Szczecin zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Mimo to zalecamy, aby każda rozpoczęta sesja trwała 2 godziny. Jeśli zależy Ci na poprawie krążenia krwi czy znaczącej poprawie stanu skóry, skorzystaj z naszych usług.
Każda sesja trwa 2 godziny
Bardzo prosimy o przyjście 10 minut przed rozpoczęciem sesji.
Ze względu na jak najwyższy komfort osób przebywających w komorze, jak i w celu utrzymania jak najlepszych parametrów powietrza, osoby spóźnione nie będą miały możliwości dołączenia do sesji.
W komorze panuje temperatura poniżej 21°C. Prosimy o zabranie ze sobą koca.

Komora normobaryczna cena

Cena zabiegu w komorze normobarycznej uzależniona jest od konkretnej usługi i Twojego wieku. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy każdego. To właśnie dlatego cena pobytu w komorze normobarycznej dla dzieci, młodzieży i seniorów została obniżona. Jeśli zależy Ci na dodatkowych oszczędnościach, warto skorzystać ze specjalnie przygotowanych pakietów. W karnetach, obejmujących 5 bądź 10 wejść, cena sesji w komorze termobarycznej jest jeszcze bardziej atrakcyjna i pozwala Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Aktualny cennik normobarii dostępny jest zarówno w gabinecie jak i na stronie.

Komora normobaryczna – o tym warto pamiętać!

Każda sesja w komorze termobarycznej umawiana jest na konkretną godzinę. Aby umożliwić skorzystanie z usługi jak największej ilości klientów, zapraszamy Cię już na 10 minut przed planowanym czasem rozpoczęcia pobytu. Ze względu na jak najwyższy komfort osób przebywających w komorze, jak i w celu utrzymania jak najlepszych parametrów powietrza, osoby spóźnione nie będą miały możliwości dołączenia do sesji. Pamiętaj również, że w komorze panuje temperatura poniżej 21°C. Prosimy więc o zabranie ze sobą koca.

Zatroszcz się o swoje zdrowie, skorzystaj z naszej komory normobarycznej. Cena zaczyna się już od 60 zł! Chcesz dowiedzieć się więcej o komorze normobarycznej? Sprawdź także:

Poznaj efekty tlenoterapii, zadbaj o swój umysł i ciało już dziś!

  Wybierz dogodny termin i zarezerwuj termin terapii przez strone internetową bądź telefonicznie