AX MED

Komora normobaryczna cena zabiegu, sesji, pobytu - cennik​

Pierwsza sesja jest DARMOWA!

Każda sesja trwa 2 godziny
Bardzo prosimy o przyjście 15 minut przed rozpoczęciem sesji.
Ze względu na jak najwyższy komfort osób przebywających w komorze, jak i w celu utrzymania jak najlepszych parametrów powietrza, osoby spóźnione nie będą miały możliwości dołączenia do sesji.
W komorze panuje temperatura 20 - 21°C (wyczuwalna temperatura jest niższa). Zachęcamy do zabrania dodatkowej bluzy lub swetra, w komorze do dyspozycji klientów są koce. Zmienne obuwie jest obowiązkowe.

Komora normobaryczna cena

Cena zabiegu w komorze normobarycznej uzależniona jest od konkretnej usługi i Twojego wieku. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy każdego. To właśnie dlatego cena pobytu w komorze normobarycznej dla dzieci, młodzieży i seniorów została obniżona. Jeśli zależy Ci na dodatkowych oszczędnościach, warto skorzystać ze specjalnie przygotowanych pakietów. W karnetach, obejmujących 5 bądź 10 wejść, cena sesji w komorze normobarycznej jest jeszcze bardziej atrakcyjna i pozwala Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Aktualny cennik normobarii dostępny jest zarówno w gabinecie jak i na stronie.

Komora normobaryczna – o tym warto pamiętać!

Każda wizyta w komorze normobarycznej umawiana jest na konkretną godzinę. Prosimy zapisywać się na sesję dzwoniąc do recepcji, lub dokonać samodzielnie rezerwacji poprzez naszą stronę internetową. Na miejscu w recepcji oczywiście również można umówić się na dogodny termin.  Jeżeli masz już umówioną wizytę, zapraszamy Cię na 10 minut przed planowanym czasem rozpoczęcia pobytu. Ze względu na jak najwyższy komfort osób przebywających w komorze, jak i w celu utrzymania jak najlepszych parametrów powietrza, osoby spóźnione nie będą miały możliwości dołączenia do sesji. Pamiętaj również, że w komorze panuje temperatura 20-21°C. Mamy koce którymi można się przykryć, jednak jeśli  masz ochotę możesz przynieść swój. W recepcji są dostępne foliowe ochraniacze na obuwie, jednak dbając o środowisko zachęcamy do  zabrania ze sobą obuwia zmiennego.

Zatroszcz się o swoje zdrowie, skorzystaj z naszej komory normobarycznej. Cena zaczyna się już od 60 zł! Chcesz dowiedzieć się więcej o komorze normobarycznej? Sprawdź także:

Poznaj efekty tlenoterapii, zadbaj o swój umysł i ciało już dziś!

  Wybierz dogodny termin i zarezerwuj termin terapii przez strone internetową bądź telefonicznie