AX MED

Normobaria a zespół Aspergera

Główną usługą, jaką zajmuje się nasza firma, jest normobaria. Zespół Aspergera jest jedną z wielu przypadłości, których leczenie może być wspomagane właśnie za pomocą komory normobarycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Komora normobaryczna a zespół Aspergera

Korzystanie z komory normobarycznej wpływa pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu. Tlen normobaryczny odpowiada bowiem za poprawę ukrwienia mózgu. Natlenienie neuronów to kolejny etap takiego zabiegu; następnie dochodzi do wysycenia hemoglobiny i osocza, za pośrednictwem którego komórki tlenowe mogą wnikać do organizmu głębiej.

Jak normobaria ma się do zespołu Aspergera? Bycie poddanym takiej terapii znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia jakichkolwiek stanów zapalnych u dzieci, a także dorosłych z tą przypadłością. Znacznie większa niż w normalnych warunkach produkcja tlenu prowadzi również do powstania większej ilości przeciwutleniaczy. To z kolei prowadzi do zmniejszenia stresu oksydacyjnego, który niszczy komórki ciała i jest szczególnie niebezpieczny właśnie dla osób z zespołem Aspergera.

Nasza komora normobaryczna Szczecin zaprasza każdego do skorzystania z oferty. Z pewnością wiele osób zastanawia się, czy komora normobaryczna jest bezpieczna bądź na co pomaga komora normobaryczna. Lista dolegliwości jest naprawdę długa; warto przy okazji podkreślić, że praktycznie w ogóle nie występują przeciwwskazania, co do korzystania z takiej terapii. Normobaria a nowotwory to również ciekawe zagadnienie, które warto zgłębić w przypadku takiej choroby. Korzystanie z przygotowanej przez naszych specjalistów terapii w komorze normobarycznej umożliwia wyeliminowanie wielu nieprzyjemnych dolegliwości. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas usługami każdego, kto chciałby skutecznie poprawić funkcjonowanie swojego ciała.

Poznaj efekty tlenoterapii, zadbaj o swój umysł i ciało już dziś!

  Wybierz dogodny termin i zarezerwuj termin terapii przez strone internetową bądź telefonicznie