AX MED

Normobaria a ADHD

Rozwiązaniem, które może przynieść ulgę w przebiegu różnych chorób czy zmaganiem się z dolegliwościami bólowymi, jest normobaria. MPD, czyli mózgowe porażenie dziecięce nie jest wcale żadnym przeciwwskazaniem do tego, by korzystać z dobrodziejstw takiej komory normobarycznej.

Normobaria a MPD — czy jest możliwa?

Tlenoterapia w mózgowym porażeniu dziecięcym jest terapią wspomagającą, która może przynieść naprawdę wiele cennych rezultatów. Korzystanie z tlenoterapii hiperbarycznej przy mózgowym porażeniu dziecięcym może pomóc w łagodzeniu jej skutków. Normobaria jest skuteczna w rehabilitacji dzięki likwidacji przyczyny pierwotnej choroby, czyli uszkodzenia mózgu. Warto od razu zaznaczyć, że jedną z czołowych przyczyn MPD jest właśnie niedotlenienie okołoporodowe.

Wiele osób na pewno zadaje sobie pytanie, po co właściwie komora normobaryczna — na co pomaga? Terapia tego typu niesie ze sobą wiele zalet. Jedną z nich jest poprawa przepływu krwi; przebywanie w komorze normobarycznej może pomóc również we wrodzonych urazach czaszkowych, a także niewydolności oddechowej. Odpowiednie dotlenienie komórek macierzystych i ich regeneracja wpływa pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu. Odbywanie cyklicznych sesji w komorze hiperbarycznej wzmacnia układ odpornościowy, zmniejsza obrzęk ciała, a także normuje ciśnienie.

Jeżeli chcesz skorzystać z takiego przynoszącego wiele korzyści zabiegu, to nasza komora normobaryczna Szczecin jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Czy komora normobaryczna jest bezpieczna? Tak, terapia taka jest całkowicie bezpieczna i może z niej korzystać praktycznie każdy. Interesującym zagadnieniem jest również normobaria a nowotwory; tlenoterapia może w dużym stopniu pomóc choremu w uporaniu się z dolegliwościami, które wywołane zostały na przykład przez chemioterapię.

Poznaj efekty tlenoterapii, zadbaj o swój umysł i ciało już dziś!

  Wybierz dogodny termin i zarezerwuj termin terapii przez strone internetową bądź telefonicznie

Zastosowania normobarii