AX MED

Normobaria a ADHD

Normobaria ADHD – komora normobaryczna może przynieść wymierne korzyści dla zdrowia i samopoczucia osób zmagających się ze zdiagnozowanym ADHD. Możliwość odbycia sesji w tzw. komorze długowieczności realnie wpłynie na ogólny dobrostan organizmu: wyciszy umysł, pomoże się zrelaksować i niezwykle dotleni cały organizm.

Normobaria ADHD – czy jest skuteczna?

Komora normobaryczna ADHD ma realny wpływ na poprawę krążenia w ciele. Tlenoterapia ADHD oddziałuje na poprawę przepływu krwi w mózgu. Może mieć zatem wpływ nie tylko na minimalizowanie ewentualnych stanów zapalnych, ale również na zmniejszenie tempa procesów neurodegeneracyjnych, poprawę szybkości regeneracji na poziomie komórkowym itp. Normoterapia na ADHD może wykazywać działanie neuroprotekcyjne! Dlatego też komora normobaryczna na ADHD stosowana jest również w przebiegu innych schorzeń: Alzheimera, Parkinsona, zaburzeń spektrum autyzmu, ale też depresji, czy zaburzeń snu.

Tlenoterapia a ADHD – jak to działa?

Oddychanie wysoko stężonym tlenem w komorze, w której panuje podwyższone ciśnienie, może inicjować wiele korzystnych dla zdrowia przemian fizycznych, biochemicznych oraz psychologicznych. Podczas sesji w komorze normobarycznej cały organizm przechodzi proces odnowy – docierają do niego łatwiej składniki mineralne, których może potrzebować. Osoby ze zdiagnozowanym ADHD mogą zaobserwować u siebie większe rozluźnienie, zmniejszenie uczucia napięcia i zauważalną poprawę koncentracji. Normobaria ADHD wpływa zatem nie tylko na wspomaganie łagodzenia objawów tego schorzenia, ale również na wiele innych kwestii zdrowotnych z piękniejszą cerą włącznie!

Komora normobaryczna – na co pomaga? Tego typu zabieg pozwala na pełne dotlenienie całego organizmu. Wspomaga procesy regeneracyjne i może działać neuroprotekcyjnie. Wiele osób zastanawia się również czy komora normobaryczna jest bezpieczna. Badania dowodzą, że korzystanie z tlenoterapii jest bezpieczne i może być podejmowane przez dzieci i osoby starsze. Osoby, które interesuje normobaria ADHD – zachęcamy do sprawdzenia, jak działa nasza komora normobaryczna Szczecin.

Poznaj efekty tlenoterapii, zadbaj o swój umysł i ciało już dziś!

  Wybierz dogodny termin i zarezerwuj termin terapii przez strone internetową bądź telefonicznie

Zastosowania normobarii